top of page

🤔 Що ви робите, коли все пішло не так?


✍️ Альона Михаленко, трансформаційний коуч, ігропрактик, духовний практик, фахівець з НЛП, коучингу, МРТ (методу реактивних трансформацій).


🙌 Є такі дні, коли наче все не те, що хотілося.

Криза завжди дає два шляхи.

Один варіант - це стиснутись, образитися, зненавидіти, звинуватити і, відповідно, впасти вниз. На жаль, багато людей обирають саме цей шлях.

Завжди питання: наш стан створює це чи зірки не так розташувалися, чи нас перевіряють на прихильність до того, що ми хочемо?

Власне, яка різниця у чому причина?! Головне, як ви поводитеся в таких ситуаціях?

🙏 Є 2 сценарії поведінки:


1️⃣ Чому це зі мною відбувається? Що я роблю не так? Чому мені весь час не щастить? Напевно не доля.. я образився на всесвіт, нічого не хочу, відчуваю себе якимось «невдахою» і так переміщаємо себе в жертву. І тоді за думками в секунди виникають почуття від злості до апатичності.

А далі наші реакції і дії стають руйнівними для нас самих же (зрив на близьких, робимо помилку за помилкою). І вихрем поглинають деструктивні емоції, сильний занепад сил та енергії. І ВСЕ, ви в полоні цієї жахливої програми, вас закрутило в ЦИКЛ ПРОБЛЕМ. Виходити з цього складно, потрібно багато енергії, вона не завжди є у запасі. Якщо залишитись у цьому, можна зависнути в депресії…

А з чого все почалося? З якоїсь ситуації, коли все пішло не так як очікували, але ви вже не згадаєте про це, тому що у вашій картині світу - це «все погано», ваш мозок вже створив узагальнення та переконання!

2️⃣ Є другий сценарій - вибір усвідомлення. У момент, коли щось пішло не так, ви стаєте СПОСТЕРІГАЧЕМ ситуації. Ви ніби спостерігаєте з боку за собою в ситуації, що склалася. У ролі спостерігача у вас немає емоційної складової, ви здатні раціоналізувати ситуацію і прийняти відразу найкраще рішення (зробити паузу, спробувати ще раз, просто відпочити, переключитися на інше та безліч інших варіантів, які прийдуть до вас, коли ви думаєте так! Мозок точно видасть безліч альтернативних варіантів)

💬 Найважливіше - це в момент, коли щось не за планом, не увійти до цього руйнівного циклу проблеми та навчитися бути в позиції спостереження за собою! Це супер-навичка, яка знижує тотально рівень стресу у вашому житті!

Навичку спостереження за собою ми тренуємо у коуч-сесіях регулярно!

А як у вашому житті проявлена ця позиція?)


📩 Натискайте на кнопку "Записатись на консультацію", зі мною легко звʼязатися.Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page