top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

💌 Що викликає відчуття безпеки та гармонію в стосунках?💬 «Ти мене не розумієш!», — як часто ця фраза стає початком конфлікту та непорозуміння у стосунках! І в ній ховається істина. Труднощі у відносинах виникають тоді, коли ми не знаємо самого себе та свого партнера.

• Які цінності та прагнення надихають?

• Що засмучує та як можна підтримати у ці хвилини?

• Коли востаннє почували себе щасливим? І чому?

• Який він, ваш внутрішній світ? Чим він сповнений?


🧩 Іноді потрібні роки, щоб дізнатися про себе сьогодення і знайти відповіді на ці питання. І ще десятки років, щоб пізнати близьку людину. Куди простіше сказати: "Ти мене не розумієш!", піти в претензії, звинувачення, образи і закрити своє серце. Правда? Коли ми будуємо стосунки з іншою людиною, відбувається справжня хімія. Спочатку з'єднуються 2 дивовижні, красиві, багаті, але РІЗНІ світи: наш і світ партнера. У кожного — свої таланти та обмеження, прагнення та страхи, цінності та болі.


↪️ Для одного важлива свобода та можливість займатися улюбленою справою. А інший, керуючись минулим досвідом, боїться втратити дорогу людину і не підтримує цієї свободи. У результаті обидва накопичують образи, а відносини втрачають свою глибину і красу. Чому? Обидва не розуміють справжні потреби один одного, болі та цінності.

↪️ Один партнер усі сили вкладає у побудову спільного майбутнього: шукає квартиру, думає про майбутнє. А другий — пливе за течією, сьогодні підтримуючи, а завтра думаючи про розлучення.

↪️ У результаті один відчуває байдужість коханого, а інший тиск і розгубленість. Чому?

Хтось просто не знає себе і не розуміє власних бажань, а хтось навіть не цікавиться планами партнера.


🤔 Відносини без образ та претензій — МОЖЛИВІ? Так.

Коли ми розуміємо себе та іншого, коли щодня обираємо бути з коханими людьми та пізнавати себе та їх внутрішній світ, коли обговорюємо потреби один одного та спільні устремління – стосунки наповнюються дивовижною красою!


💌 Відчуття безпеки у стосунках - це важлива складова здорових та гармонійних стосунків. Це означає, що ви відчуваєте, що можете довіряти своєму партнерові та бути впевненими в тому, що він не завдасть вам шкоди. Що викликає ще відчуття безпеки та щастя у стосунках?


✔️ відкритість: можливість вільно говорити про свої почуття та думки, не боячись відвертості.

✔️ довіра. Взаємна довіра між партнерами допомагає знизити страхи та відкривати для нових можливостей. Відчуття довіри зміцнюється тим, що ваш партнер виконує свої обіцянки та діє відкрито та чесно.

✔️ відверта та не претензійна Комунікація. Відкрита та ефективна комунікація між партнерами зменшує можливість непорозумінь та конфліктів. У партнерствах, де є відчуття безпеки, люди відкрито говорять про свої потреби та бажання, а також вміють слухати іншу сторону. І тоді питання чи відпрацьований у вашій парі такий навик?

✔️ взаємоповага. Повага до партнера та його границь - це ключова складова відчуття безпеки у стосунках. Партнери поважають один одного та не перетинають особисті кордони, які встановлює інша сторона.

✔️ взаємна любов та підтримка. У щасливих відносинах в сім'ї любов є основною складовою. Це може означати фізичну, емоційну, чи духовну підтримку. Це означає не тільки почуття любові, але і практичні дії, такі як надання підтримки, вислуховування та допомога у вирішенні проблем.

✔️ створення спільних цілей та інтересів, ритуалів сімейних .Це є важливим елементом побудови щасливих відносин в сім'ї. Це може включати спільні хобі, проекти та заходи, які допомагають зблизити родину та зберегти сімейні стосунки.

✔️ взаємна відповідальність: кожен член родини повинен відчувати відповідальність за свої дії та їх вплив на інших у родині. Це допомагає забезпечити ефективне та здорове функціонування родини.

✔️ прагнення до постійного удосконалення. Коли партнери працюють над покращенням своїх відносин та постійно розвиваються, покращують навички спілкування, розуміння потреб кожного члена родини та уважно, дбайливо ставляться до почуттів кожного члена родини все це сприяє побудові щасливих відносин в сім'ї.


Comentarios


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”