top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Чорний психізус це термін, що використовується в психології для опису патологічного стану свідомості та психічної діяльності, який характеризується переважанням негативних та деструктивних мотивів, емоцій та переживань. У цьому стані особистість часто відчуває надмірну тривогу, депресію, ворожість, мстивість та інші негативні емоції.


Чорний психізус може бути пов'язаний з різними психічними розладами, такими як депресія, антипатія, психопатія та інші. Особистість з таким станом має тенденцію до негативного сприйняття світу навколо себе, зосереджуючись на поганих аспектах життя та ігноруючи позитивні.


Причини чорного психізусу можуть бути різноманітними, включаючи генетичні фактори, неблагополучні соціальні умови, травми або стресові ситуації. Цей стан може виникати як самостійне психічне захворювання або бути симптомом іншого розладу.


Для лікування чорного психізусу використовуються різні підходи, залежно від конкретних обставин та причин стану. Це можуть бути психотерапевтичні сесії, фармакологічна терапія, соціальна підтримка та інші методи.


Загалом, чорний психізус є серйозною проблемою, яка вимагає уваги та професійної допомоги. Ідентифікація та лікування цього стану можуть покращити якість життя особистості і її відносин з навколишнім світом.

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page