top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

❓Чому я не можу без солодощів?




🍪 Сьогодні дорогою додому я зайшла до найближчого супермаркету і побачила, що на полицях не залишилося не те, що мого улюбленого печива, там не залишилося майже нічого солодкого. Стою, замислилася. Підходить продавчиня і каже: "Щоразу, коли стаються обстріли чи людей чимось лякають, солодке зникає з прилавків першим..."


🍫 Стрес, емоційна напруга, нестача уваги, підсвідоме прагнення до самозаохочення, бажання відключитися від проблем та відчути задоволення якнайшвидше — це всі ті психологічні причини, що призводять до того, що вам надмірно часто хочеться солоденького. 🤨 Але не варто забувати і про фізіологічні: дефіцит хрому чи магнію, кишковий дисбаланс, порушення кровообігу, нестача відпочинку та сну.


Але як їх відрізнити?


🍩 Фізіологічне прагнення: бажання з'їсти плитку улюбленого шоколаду чи скуштувати печива проявляється через декілька годин після прийому їжі, потяг до солоденького наростає поступово, а після вживання омріяного продукту ви відчуваєте насиченість.

🍩 Психологічне прагнення: проявляється через 15-20 хвилин після їжі, потреба у солодкому розвивається поступово, тяга з'їсти двісті кіло шоколаду і триста кіло печива зберігається навіть після того, як ви з'їли те, чого вам так хотілося. Ви їсте не тому, що хочеться, а тому, що вже не можете зупинитися.


❤️ Тому я прошу вас стежити за своїми бажаннями і контролювати надмірність, у чому б вона не виражалася.

ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page