top of page

🤔 Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що таке "любов" насправді? Що стоїть за такими простими с


🧩 Правда в тому, що для кожного ці слова означають щось своє. В уяві кожної людини малюються різні прояви та о́брази любові. Дійти єдності розуміння зі своїм партнером можна тільки вивчивши саме його "мову любові": для когось це теплі слова, для когось — міцні обійми і ніжні дотики, кава зранку, підтримка, жарт — будь-що. Прикладів безліч.


💬 І начебто всі згодні, що любов — це коли вам комфортно, безпечно і спокійно разом, коли ви приймаєте одне одного з усіма недосконалостями і хибами, розумієте та підтримуєте. Але це лише про слова. Вчинками ми всі любимо по-різному.


🎭 На цьому ґрунті часто виникають сварки та скандали у парах: "мене не люблять, не цінують, не поважають..." (потрібне обведіть в кружечок). Коли у вас з'являється таке відчуття, поставте собі запитання: "Мене не люблять зовсім чи мене не люблять так, як би я цього хотів?". Це дві різні речі: якщо вас не люблять так, як ви цього хочете, це не означає, що Вас не люблять зовсім. І ось тут якраз йдеться про "мову кохання". Ваш партнер ніколи не дізнається, як "потрібно любити" саме вас, якщо ви йому про це не розкажете. Тому не бійтеся говорити про те, що таке для вас любов, турбота, порозуміння.

Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"