top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🤔 Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що таке "любов" насправді? Що стоїть за такими простими с


🧩 Правда в тому, що для кожного ці слова означають щось своє. В уяві кожної людини малюються різні прояви та о́брази любові. Дійти єдності розуміння зі своїм партнером можна тільки вивчивши саме його "мову любові": для когось це теплі слова, для когось — міцні обійми і ніжні дотики, кава зранку, підтримка, жарт — будь-що. Прикладів безліч.


💬 І начебто всі згодні, що любов — це коли вам комфортно, безпечно і спокійно разом, коли ви приймаєте одне одного з усіма недосконалостями і хибами, розумієте та підтримуєте. Але це лише про слова. Вчинками ми всі любимо по-різному.


🎭 На цьому ґрунті часто виникають сварки та скандали у парах: "мене не люблять, не цінують, не поважають..." (потрібне обведіть в кружечок). Коли у вас з'являється таке відчуття, поставте собі запитання: "Мене не люблять зовсім чи мене не люблять так, як би я цього хотів?". Це дві різні речі: якщо вас не люблять так, як ви цього хочете, це не означає, що Вас не люблять зовсім. І ось тут якраз йдеться про "мову кохання". Ваш партнер ніколи не дізнається, як "потрібно любити" саме вас, якщо ви йому про це не розкажете. Тому не бійтеся говорити про те, що таке для вас любов, турбота, порозуміння.

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page