top of page

🤔 Чи варто продовжувати жити? Адже надворі війна, гинуть люди, страждають...
💬 Багато хто скаже, що ні! "Як можна? Хіба ти не співчуваєш? Хіба тобі не шкода? Чи ти не патріот, чи не розумієш що відбувається?"


‼️ Але з психологічної точки зору просто необхідно дозволяти собі радіти життю, дозволяти собі яскраві емоції, відвідувати нові місця, знайомитися з новою культурою (якщо ви в еміграції в іншій країні), запровадити для себе нові звички та щоденні ретуали, процедури краси, у тому побуті де ви опинилися ЗАРАЗ! Продовжувати своє життя! У першу чергу заради себе, своїх дітей.

Так! Нашим хлопцям, які захищають наш спокій там, на передовій, дуже важко. І ми усі це розуміємо. І саме тому прошу бути толерантними та не виставляти на показ у сторіз випите шампанське на березі Сицилії, але будьте уважні й до себе.

💌 Радуйте себе, дозволяйте собі радощі життя, хоча б не забороняйте. Продовжуйте жити!


🧩 Це усе дозволяє нам створити та укріпити нові психологічні опори у нашому вимушено новому житті, відчути своє тіло, відчути, що ми живі, що ми продовжуємо жити. Якщо вам близька тема втрати життєвих отор, сенсу життя чи життєвих орієнтирів, якщо турбують тривога чи ви знаходитеся у постійному стресі, пропоную свої послуги як кризового консультанта, психолога. Я допоможу, від щирого серця❤️ Все буде УКРАЇНА 💙💛


Автор: Ірина Щербакова,кризовий психолог-консультант, військовий психолог

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page