top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🏆 "Хочу кращого і більшого, але боюся робити крок вперед..."
🧩 Боятися – це нормальна реакція на щось нове і ризикове. Страх наш друг, а не ворог, адже він попереджає нас про небезпеку і його ціль захистити нас від фізичної загрози чи емоційного болю. Наші страхи багато говорять про нас, про наш життєвий досвід, про те, що нам довелося пережити і від чого ми хочемо себе захистити в майбутньому.


↪️ На шляху до кращого життя, до самореалізації ми можемо боятися як невдачі, так і успіху. І якщо з невдачею біль-менш зрозуміло, то успіх несе за собою більшу відповідальність, підвищену увагу та критику в ваш бік, суперництво, заздрість. І це також може лякати й стримувати нас від досягнення мети. Тож головне зрозуміти, чого саме ми боїмось, чому, і що робитимемо, якщо це станеться.


👉 Боятися нормально, головне — все одно діяти і не давати страху вас паралізувати.


🤔 А буває ми начебто все робимо задля своєї мети. А насправді стоїмо на одному місці. І тут діло в наших переконаннях про себе: чи дозволяєте ви собі бути тим, ким так палко бажаєте, чи вважаєте ви себе гідними кращого життя?


🙌 Дуже часто люди засвоюють програму чи накази батьків, щодо того, хто вони є і чого варті. І підсвідомо слідують цьому усе життя. Такі заборони як «Не досягай», «Не дій» та «Не будь важливим», отримані дитиною від батьків, як придушення вільної поведінки дитини, на багато років залишаються несвідомою проблемою на шляху до самореалізації.


📲 Запрошую вас на консультацію, де ми поговоримо про всі перешкоди на шляху до ваших мрій, та шляхи їх подолання.

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page