top of page

🧩 Універсальна структура коуч-сесії


↪️ Коуч проводить консультації, де допомагає зрозуміти проблеми на різних рівнях життя та реально подивитися на ситуацію. Побачити, які навички будуть потрібні для їх вирішення.


📍Як правило, на першій зустрічі коуч оцінює поточний стан справ, ступінь мотивації клієнта та його готовність до співпраці. Зазначається формат, періодичність сесій та інші умови контракту. Потім починається спільна робота з формулювання цілей і загальне розуміння те, що буде її кінцевим результатом. У рамках певних коучингових сесіях спеціаліст допомагає клієнту знайти шлях досягнення наміченого, усвідомити та прийняти план дій. Коуч на базі Вашого запиту формулює максимально точні питання, які можуть призвести до усвідомлення, пошуку рішення та трансформації. Та дає конструктивний мотивуючий та надихаючий зворотний зв'язок. Саме він пробуджує в людині бажання діяти та почуватися цінним.


❤️ Підсумком є фундаментальні зміни на рівні мислення клієнта та відчутний прогрес у вирішенні проблеми, з якою звертається людина.


😉 Тобто завдання коуча — прокласти шлях до мрії і дати результат, перетворити когнітивні та емоційні особливості людини на переваги, що допомагають на життєвій дорозі.


🙏 Консультація відбувається 1 раз на тиждень. При цьому надаються підібрані індивідуально кожному практичні завдання для закріплення навиків в життя Глибоке розуміння причин дозволяє буквально пробудити людину та фундаментально впливати на результат, знаходячи найкраще рішення. За рахунок роботи з особистістю, коуч гарантує результат та допомагає впоратися з власними емоціями і нормалізувати себе. Навчитися керувати своєю поведінкою, реакціями та створювати для себе бажане майбутнє.


📲 Натискайте на кнопку " Записатися на консультацію".


Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page