top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Ті вибори і рішення, які ми приймаємо

✍️ Юлія Гезей, психолог-консультант в методі транзакційного аналізу, @Yuliia_TA


💬 Ті вибори і рішення, які ми приймаємо зараз, не завжди є нашими рішеннями і нашими виборами. Вони базуються на уявленні про світ і застереженнях інших людей, а також на дитячому досвіді, який до реального світу сьогодні немає ніякого відношення. Але вони настільки міцно засіли в голові, що стали частиною нас самих і не піддаються ніяким сумнівам.

Іноді ми можемо виявити, що наш світогляд – не зовсім наш, а суміш світоглядів тих людей, хто оточував нас с дитинства. І що в цих переконаннях можуть бути конфлікти, які заважають нам ясно мислити і діяти собі на користь сьогодні. Ми самі тримаємо себе в рамках, доцільність яких не можемо собі пояснити.


Інформація, яку передає рід, є застереженнями і, зазвичай, - корисними для наступних поколінь. Але життя змінюється, змінюється світ і способи виживання і успішності, тому важливо робити «ревізію» своїх переконань. Ми можемо бути вдячними, але не маємо брати на себе сценарій життя нашого роду, якщо він негативний. Ми маємо право на по-справжньому свої рішення і свої вибори.


🔗 Запрошую подосліджувати ваш сценарій разом!

Пишіть в особисті @Yuliia_TAΣχόλια


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page