top of page

Сімейні відносини, як правильно будувати?


«Прихили вухо до Божого голосу»


💬 Еф. 5:31. 33 «Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і будуть обоє вони одним тілом.

Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка!»


➡️ Сімейні відносини - один з головних чинників у житті людини.

Коли Бог створив людину - чоловіка, то дав йому жінку, як помічницю. Тому чоловік, побачивши істоту подібну до себе, прийшов у захват, виявив увагу і любов. А жінка, побачивши незнайоме місце та оточення, знайшла безпеку і відчула до чоловіка повагу.


🤔 При цьому Бог дав Адаму напутні слова, які ми прочитали вище. Однак гріх змінив наше з вами життя. Перша частина вірша ще досі реалізується, а от з другою все набагато складніше. Справді, більшість чоловіків йдуть від батьків, приліплюються до дружин, обзаводяться сім'ями і живуть окремо, і це добре. Але другу частину вірша багато хто ігнорує, вважає ії застарілою та неправильною. Але хтось може щось зробити краще: Сам Творець або Його витвір? Тому й виникають серйозні проблеми, зради та розлучення. Чоловік не приділяє уваги і не виявляє любові до дружини, а дружина не поважає чоловіка і не слухає його (саме це означає слово «боїться»).


❤️ Гармонійна та щаслива родина будується на коханні та повазі. Чоловікові першому необхідно подати приклад: любити, цінувати і захоплюватися дружиною, і тоді дружина, завдяки любові чоловіка, відчує свою цінність і безпеку. Кожен задовольняє потребу іншого. Як цього досягти, напевно, ви знаєте, але деякі це знають, але не роблять. Чому? Все залежить від вас, яке життя ви хочете прожити. Психологія допомагає розібратися у відносинах та знайти розуміння один з одним.

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page