top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Сугестія це вплив однієї особи або ситуації на свідомість та поведінку іншої особи шляхом передачі ідеї, думки або сприйняття. Цей термін виникає зі слова "сугестія", що перекладається як "впливати" або "порушувати".


У психологічному контексті сугестія часто використовується для опису впливу гіпнозу, медіа, авторитетних фігур або оточення на індивіда. Сприйняття та реакція на сугестію можуть мати різні форми, включаючи зміну думок, переконань, почуттів, поведінки, сприйняття та навіть фізичні реакції.


Термін сугестія також використовується для пояснення феномену самосугестії, коли особа використовує свої засоби та вплив на свідомість з метою внутрішнього перетворення чи зміни. Самосугестія може бути застосована для досягнення позитивних змін у здоров'ї, професійному розвитку або досягненні особистих цілей.


У розділі психології, що вивчає сугестію, дослідники досліджують механізми, якими впливає сугестія на свідомість та поведінку людей, а також розробляють методи та стратегії, що використовують сугестію, для покращення якості життя та посилення психологічного стану осіб.


Враховуючи різні аспекти, що є визначальними для сугестії, важливо зрозуміти, що вплив сугестії може мати різний ступінь впливу на різні особи, в залежності від їхньої вразливості, уявлень, досвіду та інших факторів.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page