top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Стратифікація в психології - це процес розподілу індивідів в групи або категорії на підставі певних критеріїв. Цей термін використовується для опису організації та класифікації людей, зокрема у соціальних, культурних та психологічних аспектах.


Стратифікація в психології може бути базована на різних факторах, таких як вікова група, статус, освіта, дохід, професія, культурні аспекти тощо. Ці фактори дозволяють ідентифікувати сукупність людей, які поділяють певні спільні характеристики або властивості.


Стратифікація в психології може мати важливий вплив на формування індивідуального самоусвідомлення, самооцінки та соціального взаємодії. Люди, які знаходяться в одній страті, можуть відчувати певну спільність, ідентифікуючись з тими, хто має аналогічні характеристики. Водночас, стратифікація може приводити до утворення стереотипів та нерівності в суспільстві, що може впливати на психологічний стан і поведінку індивіда.


Узагальнюючи, стратифікація в психології є процесом розподілу людей в групи на підставі певних критеріїв, що відображають їхні характеристики і стан суспільства. Вона впливає на самоусвідомлення, спілкування та інші психологічні аспекти індивіда.

Теги:

Commentaires


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page