top of page

🧩Стратегія побудови цілей, або як мрію перетворити на ціль?
Чим ціль відрізняється від бажання або мрії? Насамперед ціль - це мрія, до якої ми рухаємося. Саме рух до цілі вирізняє її від мрії або бажання. Коли ми робимо великі або можливо малі кроки до мрії, вона наповнюється нашою енергією, отже має в собі частину нашого часу та зусиль.


🌱 Стратегія, яку пропоную я, є простою і водночас складною. Простою, тому що має не багато кроків. Складною, тому що задля її ефективності потрібно докласти зусиль та почати аналізувати власні бажання та мрії (иноді людям важко зрозуміти природу власних бажань). Отже, як бажання або мрію перетворити на ціль:


1️⃣ Крок: правильно сформулювати ціль (на позитиві, не вживаючи частинок “не” у формулюванні, писати в теперішньому часі)

2️⃣ Крок, мабуть, найважливіший: навіщо? (спробуйте проаналізувати, чому ви бажаєте або мрієте саме про це. Досить часто можна зрозуміти, що наші прагнення навіяні кимось або чимось. Варто втілювати в життя лише істинно ваші мрії та бажання)

3️⃣ Крок: ресурси. Оцініть, які ресурси вам потрібно задіяти, щоб отримати бажане (час, гроші, соціальні контакти або інші ресурси)

4️⃣ Крок: перешкоди. Проаналізуйте перешкоди та труднощі, які можуть виникнути на вашому шляху до цілі.

5️⃣ Крок: підтримка. Знайдіть людей, які будуть вас підтримувати та надихати.

6️⃣ Крок: кроки: опишіть хоча б три кроки, які варто зробити, щоб розпочати рух до цілі.

7️⃣ Крок: а що далі? (подумайте, якою буде ваша наступна ціль).


💬 Ось, така проста і водночас складна стратегія. Чимдуж беріть блокнот і ручку та розпочинайте свій рух. А якщо бажаєте подосліджувати природу власних бажань та мрій, запрошую на консультацію. Маю багато ефективних та робочих практик.

Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"