top of page

🖌 СТАТИ АВТОРОМ СВОГО ЖИТТЯ
😉 Хотіли б? Тоді читайте далі ⬇️


↪️ Взяти авторство над власним життям означає прийняття повної відповідальності за результати своїх дій та реакцій. Поки ми живемо з позиції, що у всіх подіях нашого життя винен хтось або ті чи інші обставини, ми знаходимося в позиції жертви. І тоді не ми пишемо власний сценарій життя, а життя з нами відбувається. Ми дозволяємо подіям з нами траплятися. А коли життя відбувається, то ми не в змозі керувати ним, начебто. Ми підкоряємося подіям і нарікаємо на те, що життя таке несправедливе.


🔥 Але є гарна новина! Так, ми не завжди можемо змінити події нашого життя, але ми завжди можемо ВИБИРАТИ як реагувати на ці події та ОБИРАТИ наші дії. У цьому й полягає наша відповідальність! І у цьому наше авторство.


💬 Сьогодні моя подруга написала мені чудове повідомлення. Вона мені сказала: "І взагалі, дивись на все позитивніше! Навіть якщо це не так! Так легше! Негативні емоції зжирають купу нашої енергії, а позитивні, навпаки - нам її дають." І це писала людина, яка, незважаючи на всі життєві труднощі, йде вперед. І поряд з нею просто добре та тепло.


❤️ Бажаю і вам бути авторами своїх життів! Щоб кожному, хто зустрічається на вашому життєвому шляху, було тепло і добре поряд з вами, а вам - поряд з ними 🤗

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"