top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

👩‍❤️‍👨 Стадії будування стосунків
Шалена закоханість — перша стадія у відносинах, її називають симбіозом. Тут має місце злиття особистостей, життєвого простору. Мета цієї стадії - прихильність. Досягнення цієї мети всі схожості між подружжям перебільшуються, а відмінності ігноруються. На цій стадії є багато пристрасті та взаємовіддачі. Надзвичайно високий рівень залицяння. Його часто називають «цукерково-букетний період». На цій стадії нічого не хочеться міняти одне в одному. Дитина, що сидить у кожній особистості, почувається настільки задоволеною у всіх відносинах, що беззастережно віддає себе іншому. Оскільки рівень задоволення і збудження високий, жодна із сторін не хоче ризикувати цим чудовим станом справ, висуваючи будь-які вимоги або висловлюючи егоїстичність, жадібність чи безпочуття. Якщо на цьому етапі кожен дбає про інше і має твердий намір створити сім'ю, то їхні стосунки почнуться на міцному фундаменті.


😏 Якщо такий фундамент не закладено, обидва партнери залишаться на цій стадії. І стосунки можуть піти двома типами дисфункціонального симбіозного союзу.

1️⃣ Перший тип — єднання, уникнення конфліктів та мінімізація відмінностей.

2️⃣ Другий тип — вороже-залежне середовище, що домінує злістю та конфліктами. Боючись перервати ці відносини і не маючи сил покінчити зі сварками, пара опиняється в замкнутому колі образ, що взаємно наносяться.

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”