top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Справжня індивідуальність, любов до себе

✍️ Юлія Гезей, психолог-консультант в методі транзакційного аналізу, @Yuliia_TA


❤️ Любов до себе, любов до інших і любов до істини виділяє транзактний аналітик Клод Стайнер як три базові сфери емоційного життя людини.


🌟 Справжня індивідуальність, любов до себе – сила не зраджувати себе, основа для прийняття рішень, коли все інше руйнується, вміння зосередиться на тому, що ми хочемо і що сприятиме цьому.

Любити себе не означає ставити себе вище за всіх. Здорова любов до себе – це розуміння, хто ти є зі своїми достоїнствами та недоліками, прийняття їх як невід'ємної частини себе. Чим краще ми знаємо себе – тим простіше нам впоратися з усіма проявами нашої особистості.


🌟 Непохитна вірність – любов до інших.

Любов до себе без любові до інших, як і любов до інших без любові до себе – руйнівна! У першому випадку ми перетворюємося на егоїстів, а в другому - на рятувальників.

Ми викликаємо один в одного різні емоції, і ми не маємо ставитися до цього байдуже.. З любові до інших ми ставимося відповідально за те, що змушуємо відчувати інших.


🌟 Свідома чесність – любов до істини.

Наскільки відносини з собою та з іншими якісні визначається любов'ю до істини – особливо в тому, що стосується наших почуттів та почуттів інших людей. Без відданості до істини ми не зможемо зробити здоровий вибір між собою та іншими, бути по-справжньому близькими.

Бути чесним із собою потребує сміливості, і часто правда приносить біль. Але водночас, істина – це наша свобода і справжність, вона визначає наш автентичний шлях.


🧩 Одна із заповідей емоційної грамотності говорить: «Любіть себе інших і правду в рівній мірі. Ніколи не жертвуйте одним заради іншого».


📲 Запрошую в особисту роботу!

Перша зустріч безкоштовна

Звертайтеся @Yuliia_TAความคิดเห็น


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page