top of page

🔑 Справжня дружба — одна з найнадійніших і найрідкісніших речей у сучасному світі.

🙏 Рецепт благословенного життя.

Прип.18:24. «Є товариші на розбиття, та є й приятель, більше від брата прив'язаний»

✍️ Жанна Ким, християнський психолог у Хмельницькому, фахівець з когнітивно-поведінкової терапіїВиникає дружба із симпатії один до одного, переростаючи потім у міцний зв'язок. Підставою для дружби є особисті стосунки. Наприклад: із чоловіком чи дружиною, з дітьми, з батьками, з друзями, з колегами.


🌟 Саме у дружбі можна розглянути цінність відносин, прийняття самої людини як особистість, її світогляд та внутрішні якості. Взагалі будь-яке доброзичливе ставлення будується на симпатії та любові. Людина у взаєминах відчуває підтримку, турботу та увагу. Руйнує ж дружбу нещирість, сумніви, зрада. Колись близькі, люди стають ворогами. Після такого розриву дуже важко знову побачити щирість в інших.


😉 Психологія дана, щоб допомогти пережити такі важкі моменти, зуміти переступити цей складний етап, але не у всіх це виходить, хтось живе з непрощенням все життя.


🧩 В Бозі, будь-яка людина, незалежно від статі, національності, віку, внутрішніх якостей, знайде та отримає вірні та міцні стосунки. Зверніться до Бога, станьте Божим Дітем і ви відчуєте всю повноту Його любові у всіх її проявах. Будьте сміливими, потоваришуйте з Христом! З Ним ви зможете зрозуміти справжню дружбу, та стати дружелюбним до інших. Якщо було вам корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення.

Будьте здорові та щасливі ❤️


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"