top of page

Соціальна фобія - це психологічний розлад, який характеризується надмірним страхом перед ситуаціями соціального характеру та прагненням уникнути їх. Люди з соціальною фобією можуть досвіджувати тривожність, неуцільнюваність, панічні атаки та низку фізичних симптомів, коли вони знаходяться у центрі уваги або коли вони взаємодіють з іншими людьми.


Соціальна фобія може проявлятися в різних ситуаціях, таких як публічне виступлення, розмовляння з незнайомими людьми, участь у соціальних заходах або навіть зустріч зі знайомими. Люди з цим розладом часто мають страх зазнавати помилок або бути осудженими іншими людьми, що може призводити до ізоляції та обмежень у соціальному житті.


Соціальна фобія може бути причиною значних дискомфорту та перешкоджати повному розкриттю потенціалу людини. Але вона також є подоланою. За допомогою психологічної підтримки, терапії та самодопомоги, люди з соціальною фобією можуть змінити своє ставлення до соціальних ситуацій, набути впевненості у собі та покращити якість свого життя.


Якщо ви помічаєте, що ви або хтось, кому ви близькі, досвіджують симптоми соціальної фобії, рекомендується звернутися до кваліфікованого психолога для отримання допомоги та підтримки. Необхідно нагадати, що соціальна фобія - це розлад, який може бути врегульований із відповідним підходом та тривалим зусиллям.

Теги:

Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"