top of page

Соціальна реабілітація це

Соціальна реабілітація це комплексна психологічна та соціальна підтримка, яка спрямована на забезпечення повноцінного інтегрування людей з різними психічними, поведінковими або емоційними проблемами в соціумі. Цей термін використовується в психології для опису процесу відновлення та підтримки функціональності та самостійності особи, яка зазнала труднощів в різних аспектах свого життя.


Соціальна реабілітація передбачає розвиток навичок соціальної взаємодії, сприяння самостійності, підвищення самооцінки і довіри до власних можливостей. Це особливо важливо для людей, які зазнали психологічних травм, мали проблеми з психічним здоров'ям або довгий час перебували в ізоляції через свої обмеження.


Соціальна реабілітація включає в себе такі аспекти, як надання професійної підтримки, навчання навичкам самообслуговування, тренінги з розвитку соціальних вмінь, створення сприятливого середовища для соціальної інтеграції та забезпечення доступності ресурсів для підтримки психічного здоров'я.


Соціальна реабілітація має мету допомогти людям з психічними проблемами знову стати активними та самостійними у суспільстві. Це важливий етап у процесі зцілення та покращання якості життя таких осіб.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"