top of page

😉 Скористайся великим привілеєм


✍️ Кім Жанна


Прип. 20:27. «Дух людини світильник Господній, що все нутро обшукує»


🧩 Людина є унікальним Божим творінням. Тільки вона має право висловлювати свободу волі, бачити і розмірковувати. Тому Бог вклав у кожного з нас частинку себе – совість, Божий внутрішній дух. Саме совість як якість здатна дати нашому вчинку, словам і думкам правильну характеристику та оцінку. Коли ми не маємо згоди в серці або чинимо погано, нас викриває совість.


👉 Совість допомагає розрізнити добро та зло. Вона відкриває, як би за завісою, найзатаємніші місця серця, внутрішній дух пояснює глибинні переконання (які ми отримали можливо ще в дитинстві) про себе, людей і навколишній світ.


🙌 Є два варіанти глибинних переконань: позитивні та негативні. Саме негативні переконання створюють проблеми і найчастіше з ними працює психолог. Докопуючись до глибини, розбираючи, звідки воно з'явилося і з чим пов'язане. Чому так міцно увійшло це переконання в його життя, укоренилося і дало плоди. Можливо, доведеться згадати епізоди з дитинства та їх проаналізувати. Необхідно змінити несприятливе переконання на нову ідею, яка допоможе відкрити новий погляд на проблему та вирішити її.


💬 Наприклад, моє глибинне переконання: «мене ніхто не любить», змінити на нове: «я не зможу всім подобатися, але є люди, які мене люблять». Або «у мене нічого не вийде, я ні на що не здатна» - на «не у всіх завжди все виходить, але є речі, які в мене виходить дуже добре»

Підтвердити ці нові переконання ви можете прикладами зі свого життя. Якщо змінюється переконання, змінюється і картина світу про себе, про людей, змінюється свідомість.

Але цілком людська сутність може змінитися лише тоді, коли вона прийме Бога і повірить у Нього. Бог для людини стає Живим Батьком, а вона для Нього – Божим дитям. Це великий привілей бути дитиною Божою, тому не кожен нею стає. З перетворенням сутності виникнуть нові відносини, погляди на життя та нове розуміння.


🙏 Бажаю вам друзі захотіти стати Божими дітьми, щоб відчути радість та спокій буття.


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.


ДИВИТЬСЯ ТАКОЖComments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page