top of page

💪 Сила уяви


✍️ Рина Полянська, @Rina_psyhologist сертифікований психолог у Києві, КПТ- та арт-терапевт


💬 Уява — це наш внутрішній "екран", на якому ми проектуємо свої мрії, бажання та наміри. Подумайте про ситуацію, коли вам вперше дали iPad, і ви мали нульовий досвід користування ним. Перед тим, як навіть увімкнути його, ваш мозок вже намагався сформувати модель того, яким чином цей пристрій може працювати.


🙌 Ця здатність передбачати імовірні події на основі минулого досвіду — це те, що надає нам можливість ефективно навчатися та адаптуватися до нових ситуацій. Ми даємо своїм мізкам завдання побудувати можливий сценарій того, як ми будемо взаємодіяти з новим інструментом чи ситуацією.


😉 Така здатність розширює наш потенціал і відкриває перед нами безмежні можливості. Якщо ми віримо у себе і зміцнюємо свою уяву, ми можемо створити навіть те, що раніше було неможливим або незрозумілим.


🙏 Так що, коли ви стикаєтеся з новим завданням, проектом або ідеєю, нехай ваша уява стане вашим надійним союзником. Вірте у свої можливості, малюйте в голові картину успіху, і навіть найскладніші виклики стануть можливістю для росту та досягнень. Запам'ятайте, що передумови успіху вже є в нашому внутрішньому світі — у нашій уяві та вірі у власні сили.


📲 Якщо потрібна психологічна допомога, натискайте на нік і записуйтеся: @Rina_psyhologistЯк працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"