top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

💪 Сила уяви


✍️ Рина Полянська, @Rina_psyhologist сертифікований психолог у Києві, КПТ- та арт-терапевт


💬 Уява — це наш внутрішній "екран", на якому ми проектуємо свої мрії, бажання та наміри. Подумайте про ситуацію, коли вам вперше дали iPad, і ви мали нульовий досвід користування ним. Перед тим, як навіть увімкнути його, ваш мозок вже намагався сформувати модель того, яким чином цей пристрій може працювати.


🙌 Ця здатність передбачати імовірні події на основі минулого досвіду — це те, що надає нам можливість ефективно навчатися та адаптуватися до нових ситуацій. Ми даємо своїм мізкам завдання побудувати можливий сценарій того, як ми будемо взаємодіяти з новим інструментом чи ситуацією.


😉 Така здатність розширює наш потенціал і відкриває перед нами безмежні можливості. Якщо ми віримо у себе і зміцнюємо свою уяву, ми можемо створити навіть те, що раніше було неможливим або незрозумілим.


🙏 Так що, коли ви стикаєтеся з новим завданням, проектом або ідеєю, нехай ваша уява стане вашим надійним союзником. Вірте у свої можливості, малюйте в голові картину успіху, і навіть найскладніші виклики стануть можливістю для росту та досягнень. Запам'ятайте, що передумови успіху вже є в нашому внутрішньому світі — у нашій уяві та вірі у власні сили.


📲 Якщо потрібна психологічна допомога, натискайте на нік і записуйтеся: @Rina_psyhologist留言


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page