top of page

Сверхсвідомість це поняття, яке ввів Карл Юнг, видатний швейцарський психіатр і психолог. Воно відноситься до глибинної психології та описує нескінченні колективні та індивідуальні безсвідомі аспекти психіки.


Сверхсвідомість є найвищою формою психічної активності, яка перевищує когнітивні можливості та межі нашого звичайного свідомості. Це персональне безсвідоме, яке поєднує нашу індивідуальність з колективними архетипами.


Одним з ключових аспектів сверхсвідомості є його здатність впливати на нашу свідомість та поведінку через сни, фантазії, інтуїцію та творчість. Юнг вважав, що звернення до сверхсвідомості дозволяє нам розширити свої межі, здобути глибину та цілісність у саморозвитку.


Сверхсвідомість також пов'язана з архетипами - універсальними символічними образами, які лежать в основі міфів, релігій та культурних традицій. Архетипи відображають колективний досвід та прагнення людства і є фундаментальною частиною нашого психічного світу.


Одним із методів роботи зі сверхсвідомістю є терапія глибинної психології, зокрема аналітична психологія Карла Юнга. Цей підхід дозволяє досліджувати та інтегрувати безсвідомі аспекти особистості, що призводить до розкриття потенціалу та особистісного зростання.


Дослідження сверхсвідомості тривають і в наш час, і багато психологів та дослідників надалі цікавляться цією темою. Сверхсвідомість є унікальним і загадковим аспектом людської психіки, а її розуміння може допомогти нам краще зрозуміти та подолати складнощі та проблеми, з якими ми зіштовхуємося у житті.


Завершуючи можна сказати, що сверхсвідомість - це глибинне, інтуїтивне та мудре вимірювання нашої психіки, яке має здатність надихати, перетворювати та допомагати нам стати більш свідомими та вдосконаленими версіями самих себе.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page