top of page

Рік у війні. Як пізнати себе,нового?


💌 Пост-практика


💬 Цей рік відкрив кожного з нас. Навіть те, що ми самі про себе не знали. Показав і оголив все, що ховалось всередині, все, що прикривалось і на що зовсім не хотілось дивитись. Але 24.02.2022 р. багатьом довелось зазирнути саме туди, незважаючи на власний страх і небажання це робити, бо назовні почало відбуватись те, що просто «не вміщувалось в голові», щось, що було поза світосприйняттям можливого у 21 столітті.


🙏 Цей рік був непростим. Він забрав багато, але точно кожного чомусь навчив. Можливо, для когось саме цей рік став його особистим проривом. Ми потрапили в обставини, в яких навряд колись були раніше, ми вимушені були діяти по-новому, приймати неочікувані, навіть від самих себе, рішення і робити те, що могли ніколи не робити в минулому житті. Тому, незважаючи на те, що підсумки року зазвичай підбивають десь у грудні під Новий рік, я пропоную зробити це сьогодні і присвоїти собі той колосальний досвід, який, можливо, був неусвідомлений або знецінений, але точно був набутий за минулі 365 днів.


💙 Спробуйте знайти тихе, спокійне та безпечне місце, виділіть для себе кілька хвилин часу та дайте відповіді на питання:

• Що нового Ви дізнались про себе за минулий рік?

• Які Ваші якості, дії, рішення допомогли Вам в цей період?

• Які якості, що за мирних часів допомагали досягати бажаного, перестали «працювати» зараз?

• Що з того, що працювало у мирний час, працює досі?

• Які якості, що за мирних часів Ви вважали не ok, зараз працюють і допомагають Вам?

• Які нові якості Ви набули для себе за минулий рік?

• За що Ви собою пишаєтесь?

• За що Ви собі вдячні?

• За що Ви можете подякувати іншим?

• Якби Ви писали книгу про свій минулий рік, то яку б назву їй дали? Які б глави в ній виділили?

• Чому Вас навчив минулий рік, які уроки Ви взяли для себе?


💛 Багато хто ще довго буде допроживати наслідки 24 лютого, для когось цілий рік був лютим і якщо Вам потрібна підтримка чи допомога, Ви не справляєтесь зі своїми емоціями, у Вас в родині зіпсувались стосунки і Ви часто зриваєтесь на крик або сльози чи Ви знаходитесь в розлуці з коханими або, навпаки, знаходитесь поряд із коханою людиною, але бажання інтиму зовсім зникло та й взагалі нічого не хочеться робити, пишіть мені в особисті повідомлення, де я відповім на всі Ваші запитання і якщо Ви відчуєте, що Вам хочеться продовжити спілкування, ми домовимось про зручний для нас обох час консультації.

Кожному необхідна хоча б одна людина, яка в неї вірить і з якою можна бути самим собою, говорити про все на світі та знати, що тебе приймуть таким, який ти є.


📲 Я можу стати для Вас цією людиною і для цього необхідно лише написати мені в особисті повідомлення. Чекаю саме на Вас!

Автор: Ольга Семінська,психолог-сексолог, фахівець з емоційно-образної терапії, НЛП і транзактного аналізу

Comentários


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page