top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Рецепт благословенного життя

✍️ Кім Жанна @kimzhanna10


💌 Вітаю, друзі!

💬 «Прихили вухо до Божого голосу»


📝 Рецепт благословенного життя


Від Ів. 14:6. «Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене».


🙌 Сучасне суспільство 21 століття завдяки прогресу живе в єдиному світовому просторі. Але незважаючи на таке величезне інформаційне поле, людство завжди шукатиме релігію для заспокоєння душі, для самопізнання. Можливо, вона знаходить відгук у їхніх душах і приносить їм насолоду, але важливо зрозуміти, що така релігія - це тимчасове явище.


🔑 Якщо ж ми хочемо вічного, то з усіх релігій необхідно звернутися до Християнства.


🤔 Чому саме Христос? Чому Бог вибрав саме цю релігію? Відповідь проста. Жодна людина у світі ніколи не може до кінця зрозуміти дії Бога та Його думки. Ми - Його творіння. Як виріб може зрозуміти задум майстра? Бог створив людину досконалою.


🌟 І унікальність людини полягає в тому, що вона має свободу волі і право вибору. Протягом усієї історії Бог вибирав людей, критерієм яких була віра. Так Він діяв через Ноя, Авраама, Мойсея та багатьох інших. І як написано в Біблії: «…коли прийшла повнота часу, Бог послав Сина Свого…», вперше на землі народилася Боголюдина Ісус Христос!


🧩 Якщо через Мойсея людям було дано закон, то через Ісуса Христа у світ прийшла благодать і істина (любов і спасіння). Сам Бог у Особі Христа з'явився людям. Ісус єдиний, хто змінив світ і є провідником до Бога-Отця. Тільки вірою в Нього людина отримує Спасіння та Вічне життя. Адже вічне життя - це те, чого прагне все людство.

Але у Бог є умова, яку Він пропонує за Своєю великою милістю кожному, знаючи про майбутню вічну смерть. Вибір залишається за людиною. Багато хто говорить: "Я встигну", "Мені ще рано..", "Я не готовий", "Мені потрібно подумати".

Повір, життя швидкоплинне, особливо зараз, коли настане той момент піти у вічність, у тебе точно не буде часу. Воно станеться раптово, несподівано, як відбувається завжди у цьому світі: війни, катастрофи, аварії.


💌 Знай, Бог любить тебе!

Бажаю тобі все ж таки зупинитися, замислитися і усвідомити, щоб бути щасливим з Богом. Якщо було вам корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення.
Будьте здорові та щасливі❤️

🙏 Благословень всім вам


З повагою, Християнський психолог Жанна.

Зі мною @kimzhanna10 можна зв'язатися через Телеграм, Вайбер, Zoom, Google Meet

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page