top of page

Рецепт благословенного життя

🙌 Кім Жанна  @kimzhanna10 


❤️ Доброго дня друзі!

«Прихили вухо до Божого голосу»


🔑Тема: Рецепт благословенного життя.


✍️ Прип.28:26. «Хто надію кладе на свій розум, то він нерозумний, а хто мудрістю ходить, той буде врятований.»


У народі кажуть: «нащо молитися, треба діяти, вірити в себе. Від того, що ти молитимешся, гроші не з'являться і ситим не станеш». У духовному плані таким людям складно живеться, бо вони є собі кумирами. Вони сподіваються лише на себе і вірять у себе, у свої сили, здібності, досвід. Але коли життя вибиває їх зі звичної колії (тяжка хвороба, втрата, банкрутство), вони ламаються, не можуть впоратися з життям, їм важко оговтатися від удару, бо вся їх надія на себе зруйнувалася.


✍️ Бог же каже нам: «Приклади всі свої зусилля, здібності, знання для досягнення мети – це твої заслужені 100%. Але є речі та обставини, на які ти, людина, не в силах вплинути. Тоді Я допоможу тобі у сприятливих обставинах, у нових можливостях, пошлю людей на твоєму шляху, які допоможуть досягти мети. Це мої 100%»

Об'єднавшись, ти зможеш отримати подвійну силу, що приведе до найкращого результату. Бог у молитві, на твоє прохання, дарує духовні дари: мудрість, там де її потрібно виявити, терпіння і смирення, там де воно необхідне, стійкість і сміливість, де вона важлива.

🙏 Тому не варто сподіватися тільки на себе, а навпаки спільно з Богом, дерзайте, робіть, досягайте цілей і дякуйте Творцеві, що дав вам силу здійснити задумане.


❤️ Будьте здорові та щасливі

❤️ Благословень всім вам, друзі


С повагою Християнський психолог Жанна. 

📲 Зі мною  @kimzhanna10  можна зв'язатися через Телеграм, Вайбер, Zoom, Google MеetComments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"