top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

📝 Рецепт благословенного життя

Частина 3


Мат. 11:28-30 «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!»


🙌 Будь-хто на землі хотів би жити щасливо. Але на жаль, проживаючи свою долю, не кожен розуміє в чому секрет щастя, як його здобути і як утримати. Ми звикли: робота, дім, діти, чоловік (дружина), проблеми. Соломон пише: «... немає нічого нового під сонцем, все це суєта і томління духу...». Соломон прославився мудрістю, багатством і владою. А в кінці життєвого шляху зробив підсумок: «.. сутність всього: бійся Бога і заповіді Його дотримуйся, тому що в цьому все для людини; бо всяку справу Бог приведе на суд...»


🧩 У психології людина теж знайде підтримку та розуміння, але Бог як ніхто інший знає про тяжку долю людини.

Тому через Сина Ісуса, Він дав нам нові духовні закони, закони блаженства – щастя.

Один з них (що у вірші вище) є законом внутрішньої рівноваги. Коли всупереч катаклізмам, проблемам, важким обставинам, і навіть смерті, Бог пропонує нам прийти до Нього і отримати втіху, сили та віру. І далі йти з Ним. Не впадати у відчай, не боятися, а з надією і радістю дивитися вперед. Саме у Христа ми вчимося лагідності та смиренності, щоб змогти переробити своє життя, і не лише своє, але й допомогти іншим.


😉 Якщо смиренність – це внутрішній стандарт певних принципів, то лагідність – це більше зовнішній прояв людини до оточення. Ісус пройшов шлях лагідності, смирення, як будь-яка людина. Тож і ми зможемо перенести випробування, що випали на нашу частку. Так, мабуть, це дуже важко, але можливо! Тому що на цьому шляху нашим помічником є Бог. Дивним результатом стане для нас радість, внутрішня рівновага, любов у Бозі та віддача цієї любові іншим.


🥺 Одного разу людина зустріла маленького хлопчика, котрий ніс на спині ще меншого хлопчика, паралізованого. "Це занадто важкий для тебе тягар", - сказав чоловік. "Це не тягар, - відповів хлопчик, - це мій брат". Тягар, який дано в коханні і який несуть з любов'ю, завжди легкий.


🙏 Якщо було корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення.

Будьте здорові та щасливі❤️


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”