top of page

Рецепт благословенного життя

✍️ Кім Жанна  @kimzhanna10 

💌 Вітаю, друзі!

💬 «Прихили вухо до Божого голосу»


📝 Рецепт благословенного життяДії 26: 17-18 «Визволяю тебе від твого народу та від поган, до яких Я тебе посилаю, відкрити їм очі, щоб вони навернулись від темряви в світло та від сатаниної влади до Бога, щоб вірою в Мене отримати їм дарування гріхів і долю з освяченими».


🙏 Життя людини швидкоплинне. Багато хто говорить: «начебто школу нещодавно закінчила, а вже минуло 10 років». Ось так пролітає і все життя, і це особливо вірно у наш непростий час: війна в Україні, в Ізраїлі, конфлікти у багатьох країнах, громадянські війни тощо. Людське життя цінне і в той же час тільки людина може витратити її марно. Адже «бог» цього світу, де панує метушня та срібролюбство, диявол, засліплює людину, щоб вона назавжди залишалася в темряві, та ніколи не впізнала істинного Бога. Дії диявола мають винятково руйнівний характер. Скільки людських доль, відкидаючи Бога, йде у пекло, у вічну прірву. Багато хто йде по незнанню, інші свідомо.


💌 Знаючи про це, Бог через багатьох християн говорить невіруючому світу: «Я люблю вас і простягаю вам руку допомоги, щоб ви звернулися від темряви до світла». Знайшли справжнє кохання та вічне життя.


🙌 Саме Бог є Світлом, і немає в Ньому ніякої темряви. Вірою в Ісуса Христа кожен із нас може примиритися з Богом і стать Його дитиною. І поки що є час, зверніться до Нього в молитві, і Він почує вас. Запропонує руку допомоги і дасть надію на чудове майбутнє.❤️ Будьте здорові та щасливі

🙏 Благословень всім вам


З повагою, Християнський психолог Жанна.

Зі мною  @kimzhanna10  можна зв'язатися через Телеграм, Вайбер, Zoom, Google MeetЯк працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"