top of page

📝 Рецепт благословенного життя

Прип. 22:4 «Заплата покори і страху Господнього, це багатство, і слава, й життя»


🙌 У сучасному світі є така немодна і забута якість як смиренність, яка не тільки не цінується, а й навіть висміюється. Але кожен із нас бажає жити щасливо та добре. Один із рецептів благословенного життя полягає саме у цьому вірші.


🙏 Смиренність. Що це за якість, і чи виправдовує вона себе, як про це думають сучасники? Якщо уважно вчитатися у слово, то в ньому вже міститься головна ідея - миріння, мир з усіх боків: мир із Богом, мир із людьми та мир із самим собою, тобто внутрішніми проявами себе.

❗️Смиренність по відношенню до Бога є добровільним і бажаним послухом Йому, прийняття Божого Сина Ісуса Христа особистим Господом і Спасителем.

❗️Смиренність по відношенню до інших – це можливість прийняти людину, а не зло, яке вона вчиняє. Воно рівноцінне тому, як Бог любить і приймає будь-яку людину, але засуджує гріх, який він творить. Йому сумно від того, які плачевні та жахливі наслідки накликає людина на себе.

❗️Смиренність по відношенню до себе означає піднятися вище над зовнішніми обставинами життя, які б вони не були. Дивитись на світ і на себе Божими очима: любити себе і людей, і при цьому бути в єднанні з Ним.


💌 Бог високо цінує цю чесність. Адже глибоке смирення приносить розуміння страху Господнього, страх засмутити Бога, засмутити улюбленого батька. Коли приходить це розуміння страху Божого, тоді в житті людини виникають і супроводжують її супутні елементи: багатство, слава і життя. Ви, напевно знаєте, але я ще раз хочу підкреслити і сказати, що Боже слово завжди має силу виконуватися.


🤗 Бажаю вам, друзі, виростити в собі цю якість - смиренність, щоб решта супутніх елементів легко приклалася до вас.

Якщо було корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення.

Будьте здорові та щасливі❤️


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.

댓글


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page