top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Психічне здоров'я згідно Фрейду

Зигмунд Фрейд визначав психічне здоров'я як «здатність до кохання та роботи» це значить, що ми можемо оцінити психічне здоров'я людини за її здатністю до формування здорових стосунків та досягання успіху у своїй професійній сфері. Ці два аспекти – кохання і робота – взаємопов'язані і впливають один на одного.


Фрейд також говорив про основні потреби людини – потребу у задоволенні сексуальності та потребу у праці. Він вважав, що якщо ці потреби задоволені, то людина може досягти психічного задоволення і стати більш здоровою.


За концепцією Фрейда, людина має розробити свою сексуальність і включити її в нормальний міжособистісний контакт. Він стверджував, що нерозрішені проблеми в цій сфері можуть призвести до психічних розладів. Також Фрейд рекомендував зосередитися на праці, яка дає задоволення. Він вважав, що через практику професійної діяльності людина може знайти своє персональне задоволення і відчувати себе комфортно.


Психічне здоров'я також пов'язане з емоційним станом людини. Згідно з Фрейдом, безпосередньо впливає на психічне здоров'я і відношення до себе самого. Низька самооцінка та негативна самопочуття можуть бути причиною психічних розладів.


Отже, згідно з поглядом Зигмунда Фрейда, психічне здоров'я визначається здатністю до кохання та роботи. Задоволення потреб у задоволення сексуальності та в професійній діяльності є важливими елементами психічного благополуччя. Однак, також важливими чинниками є емоційний стан та самооцінка людини.


Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page