top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Психомоторика - це комплексний термін, що використовується в психології для опису взаємозв'язку між психологічними процесами та руховою активністю людини. Цей термін включає в себе сприйняття, увагу, мислення, емоції та фізичні рухи, які контролюються мозком.


Психомоторика досліджує як психологічні фактори впливають на рухову активність людини, так і як рухова активність впливає на психологічні процеси. Вона становить основу для розуміння спілкування, моторики, учинків та інших аспектів психології.


Дослідження психомоторики відіграють важливу роль у розумінні психічного розвитку та патологічних станів, таких як порушення координації рухів, порушення уваги чи пам'яті. Дослідження в цій галузі дозволяють покращити нашу свідомість про взаємотворення між психічними та фізичними аспектами людської діяльності.


У підсумку, психомоторика є цікавим та важливим загальним терміном в психології, що описує зв'язок між психічними та руховими аспектами людської діяльності. Дослідження в цій галузі допомагають відкрити більше про цей зв'язок та його вплив на людське поведінку та психічний розвиток.

Теги:

Commentaires


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”