top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Психолог у Івано-Франківську Наталія Вороновська

Психолог в Івано-Франківську Наталія Вороновська
Психолог в Івано-Франківську Наталія Вороновська

Дозвольте представитися - Наталія Вороновська:  жіночий психолог, експерт з  жіночого щастя.


Чому я можу так себе називати? Тому що я родом з міста Щастя на Луганщині (зараз мешкаю в Івано-Франківській області), щаслива дружина 26 років, щаслива мати двох дітей, задоволена своєю роботою впродовж 20 років. Давайте по порядку.


За роки своєї педагогічної діяльності я покращувала  відносини в сім'ях, давала батькам поради та допомагала підліткам порозумітися з власними емоціями. Мені завжди довіряли діти та батьки. Війна дала поштовх розвиватися в ролі психолога, бо мої знання та навички з пройдених тренінгів, семінарів стали дуже потрібні людям.  Основним напрямом моїх консультації є емоційно-образна терапія, метод розстановок та нейро-лінгвістичне програмування.


За останній рік допомогла покращити свій емоційний стан більше 500 жінкам (перший місяць як волонтер, зараз кожен місяць надаю 2-6 безкоштовні консультації постраждалим від війни). Працювала на каналі “Психосоматика” впродовж 9 місяців. Основні запити були: страхи, тривога, панічні атаки, прокрастинація, апатія, депресія, розпачя, провиня, злістьта ін. Мої клієнти покращили стосунки в родинах, з дітьми, батьками. Деякі з них знайшли своє призначення, бо змінилися умови їх життя. За минулий рік провела більше 50 онлайн заходів: прямі ефіри, вебінари, практикуми. Була запрошеним спікером для студентів психологічного факультету Переяславського педагогічного університету Григорія Сковороди. Зараз я - викладач в Жіночій школі психології з курсу емоційно-образної терапії. Постійно вчуся, розвиваюсь як спеціаліст

, особистість.


Моя місія - допомагати жінкам знаходити в собі ресурси та відкривати можливості для більш щасливого життя. Я розумію, що коли жінка в гармонії з собою, вона змінює своє оточення, стає щасливою матір'ю, дружиною, реалізується в кар'єрі.


Я пишаюся своєю унікальністю, яку розпізнають мої клієнти. Я відома як викладач від Бога, структуровано та просто подаю інформацію, маю розвинене аналітичне мислення, що дозволяє швидко виявити корінь проблеми, тому до мене не треба ходити впродовж місяців; люди відмічають моє вміння викликати довіру, мою позитивну енергетику та медитативний голос.


До життя  ставлюся  філософськи, практикуючи  позитивне мислення. Моя мета - продовжувати допомагати  жінкам, які вірять у власний потенціал, отримувати задоволення від життя.

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page