top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Психолог Вікторія Хохлова

Психолог Вікторія Хохлова
Психолог Вікторія Хохлова

💬 Моє ім'я - Вікторія Миколаївна Хохлова. Я народилася в мальовничому місті Кам'янець-Подільський на Хмельниччині. Однак у 2000 році переїхала до Києва для отримання освіти, і це місто стало моїм домом та робочим простором. Перша ступінь освіти - спеціальність "Менеджмент організацій", але вже тоді мені була відома моя справжня пристрасть - психологія.


🌟 Моє покликання знайшло мене пізніше, і в 2020 році я вирішила присвятити своє життя вивченню та допомозі через психологію. Вступивши до магістратури Міжрегіональної академії управління персоналом на спеціальність "Психологія", я розпочала свій професійний шлях.


🙏 Моя дорога до розвитку і вдосконалення не зупинилася. Наразі я навчаюся на 2 ступені за програмою підготовки гештальт-терапевтів у Харківському інституті гештальта та психодрами. Моє фахове портфоліо включає методи емоційно-образної терапії, роботу з метафоричними картами та використання коучингових технік.


🔑 Моє завдання - не лише надавати підтримку, а й досягати результатів. Важливо, щоб кожна людина, з якою я працюю, відчувала себе комфортно та захищено. Я розумію значення прийняття та зрозуміння, і завжди прагну надати це своїм клієнтам.


🙌 Поза роботою я завжди на шляху до саморозвитку. Знання є моєю цінністю, тому я не зупиняюся у своєму навчанні та читанні. Також я знайшла в собі відданість танцям, а подорожі завжди розширюють мої горизонти.


Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”