top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Психологічний прийом – ми відомі


Психологія відіграє надзвичайно важливу роль у нашому житті. Вона допомагає розуміти себе та інших осіб, розв'язувати конфлікти, покращувати якість взаємин та досягати особистого зростання. Велика кількість психологічних підходів та методик існує, однак сьогодні ми бажаємо зосередитися на одному з найпоширеніших психологічних прийомів - ми відомі.


Опис психологічного прийому "ми відомі":

Психологічний прийом "ми відомі" є ефективним інструментом для встановлення зв'язку з іншими людьми, створення відчуття співприязні та підвищення гостинності. Головна ідея прийому полягає в тому, щоб зробити людину почувати себе важливою та відважною, спонукати її розповісти про себе.


Ключові кроки:

1. Послухайте з увагою: Почніть розмову, показуючи інтерес до того, що ваш співрозмовник має сказати. Покажіть відкритість та розуміння, слухаючи з увагою.


2. Виявіть зацікавлення: Задавайте питання про речі, які цікавлять вашого співрозмовника. Це може бути його робота, хобі, родина або інші теми. Будьте щирими та дотримуйтеся щодо його вибраної теми.


3. Покажіть емпатію: Висловлюйте співчуття та розуміння у відношенні до труднощів, з якими зіткнувся ваш співрозмовник. Це підвищить його довіру до вас та зміцнить відносини.


4. Розкажіть про себе: Після того, як ваш співрозмовник розповідає про себе, не забувайте також ділитися своїм досвідом, історіями та думками. Це допоможе побудувати двосторонню довіру та зблизити вас як осіб.


5. Активно слухайте: Підтримуйте розмову, реагуючи на те, що вам розповідають. Виявляйте зацікавленість у словах іншої людини, ділються своїми думками та емоціями.


6. Подякуйте: Завершуючи розмову, подякуйте свого співрозмовника за час та відкритість, яку він/вона показав(-ла). Виразіть свою вдячність за цінність взаємодії і наголосіть, що було приємно познайомитися.Психологічний прийом "ми відомі" є чудовим методом для покращення комунікації, зміцнення взаємин та встановлення зв'язку з іншими людьми. Цей прийом допомагає нам показати інтерес до інших та почувати власну важливість. Пам'ятайте, що комунікація - ключовий фактор у будь-якому відношенні, тому використовуйте прийом "ми відомі" у вашій повсякденній взаємодії, і ви помітите, як зміна вашого підходу до комунікації стане корисною для вас та для оточуючих.

Comentários


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page