top of page

Психологічне консультування це

Психологічне консультування це процес, в ході якого кваліфікований психолог надає підтримку, допомогу та поради індивідуальним особам, парам, сім'ям, групам або організаціям. Метою психологічного консультування є поліпшення психологічного стану клієнта, зміна нездорових паттернів поведінки або допомога вирішенню проблем із міжособистісними взаєминами, емоційними труднощами, стресом, депресією, тривогою чи іншими психологічними та емоційними труднощами.


Основні принципи психологічного консультування включають довіру, конфіденційність, емпатію, сприйняття клієнта без осуду та активне слухання. Психолог працює в тісному співробітництві з клієнтом, допомагаючи розвивати більш здорові та ефективні стратегії поведінки, розуміння себе та інших людей, розв'язувати конкретні проблеми та досягати персональних цілей.


Психологічне консультування може використовуватись у широкому спектрі областей, включаючи особистий розвиток, підтримку в складних життєвих ситуаціях, управління стресом, вдосконалення міжособистісних відносин, працевлаштування та кар'єрний розвиток, психологічну реабілітацію після травм або кризових подій, освоєння нових навичок та багато інших сфер.


Важливо зазначити, що психологічне консультування не замінює психотерапію і не може бути використане для діагностики або лікування психічних розладів. Його фокус полягає на підтримці та розвитку психологічного благополуччя клієнта, допомозі у вирішенні конкретних проблем та поліпшенні якості життя.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page