top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🔹 Про що говорить лінь і прокрастинація?


↪️ Чи помічали ви за собою, що бувають дні, а може, й тижні, коли не можете взятися за виконання важливої ​​справи. Постійно відкладаєте або шукаєте справи "важливіші". Чому так відбувається?


💁‍♀️ Давайте спочатку розберемося, чи завжди ви прокрастинуєте або це стосується певних завдань.


🔗 Якщо вам важко змусити себе щось робити в принципі, зверніть увагу на:

✅️ свій фізичний стан та якість свого відпочинку. Елементарна втома або недосипання дуже ускладнює та гальмує звичайну діяльність;

✅️ куди зливаєте свою енергію: сильні емоційні переживання, жуйка із власних думок, незавершені справи - все це тягне нашу енергію і на поточні справи сил уже не залишається;

✅️ повинності виконання поставлених завдань: часто слово "повинен" і "потрібно" викликають моторошний опір. Пропоную замінити їх на "я вибираю зараз..." і можете для себе продовжити для чого ви це вибираєте.


🔗 Якщо ж лінь і прокрастинація стосуються певного завдання, спробуйте визначити наскільки це завдання відповідає реалізації вашої мети. Якщо ні, тоді вирішите собі необхідність його (завдання) виконання.


🙏 Ще однією причиною лінощів і прокрастинації може бути занадто великий обсяг завдання. Часто ми не хочемо братися за справу, якщо нам здається, що ми не впораємося з таким обсягом і тоді взагалі нічого не робимо. В даному випадку спробуйте розбити завдання на дрібніші. Слона потрібно їсти по шматочках.

ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page