top of page

🔹 Про що говорить лінь і прокрастинація?


↪️ Чи помічали ви за собою, що бувають дні, а може, й тижні, коли не можете взятися за виконання важливої ​​справи. Постійно відкладаєте або шукаєте справи "важливіші". Чому так відбувається?


💁‍♀️ Давайте спочатку розберемося, чи завжди ви прокрастинуєте або це стосується певних завдань.


🔗 Якщо вам важко змусити себе щось робити в принципі, зверніть увагу на:

✅️ свій фізичний стан та якість свого відпочинку. Елементарна втома або недосипання дуже ускладнює та гальмує звичайну діяльність;

✅️ куди зливаєте свою енергію: сильні емоційні переживання, жуйка із власних думок, незавершені справи - все це тягне нашу енергію і на поточні справи сил уже не залишається;

✅️ повинності виконання поставлених завдань: часто слово "повинен" і "потрібно" викликають моторошний опір. Пропоную замінити їх на "я вибираю зараз..." і можете для себе продовжити для чого ви це вибираєте.


🔗 Якщо ж лінь і прокрастинація стосуються певного завдання, спробуйте визначити наскільки це завдання відповідає реалізації вашої мети. Якщо ні, тоді вирішите собі необхідність його (завдання) виконання.


🙏 Ще однією причиною лінощів і прокрастинації може бути занадто великий обсяг завдання. Часто ми не хочемо братися за справу, якщо нам здається, що ми не впораємося з таким обсягом і тоді взагалі нічого не робимо. В даному випадку спробуйте розбити завдання на дрібніші. Слона потрібно їсти по шматочках.

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page