top of page

💬 Про психосоматичні хвороби.


"Ми самі створюємо собі проблеми зі здоров'ям...", — подивіться на цю фразу не з погляду звинувачення, а з погляду дослідження.


❗️Будь-яка хвороба виникає не через зовнішні фактори, а через внутрішні - емоційну напругу, стрес.


⬇️ Хвороба — це один з найкращих способів саморегуляції, повернення людини до самої себе. Вона спонукає людину почати розбиратися із собою. Здається, парадокс! Але якщо ви не застрягнете в самобичуванні, не зависатимете у вічному питанні «А чому я?», то відповідь знайдете. Важливо перейти на запитання «Для чого?»


🧩 Унікальність психосоматики у цьому, що вона нічого не заперечує, проте об'єднує. Працює вона за рахунок відкриття ресурсів організму та мотивації людини. Звичайно важливий комплексний підхід, і зняття симптомів, і детокс, зміна способу життя, харчування часто тіло вже не встигає провантажити потрібні фізичні зміни і потрібно йти за допомогою в медицину.


🙏 Але базова навичка психосоматики – розслаблення. Коли ви розслабляєтеся, то починаєте кайфувати, відключивши штампи, тоді ви відчуваєте світ навколо, він говорить з вами мовою любові і сам симптом стає просто непотрібним.

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"