top of page

🙏 Просіть та отримаєте

💬 «Прихили вухо до Божого голосу»

Від Ів.16:23. Ні про що ж того дня ви Мене не спитаєте. Поправді, поправді кажу вам: Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення (ім'я Ісуса Христа), Він дасть вам.

Від Мат. 21:22. «І все, чого ви в молитві попросите з вірою, то одержите»


🙌 Деякі люди сприймають себе настільки грішними, що вважають, що не вправі звернутися до Бога. Їхнє життя надто покалічене, втрачене, не має сенсу, вони думають, що Бог їм не допоможе. У той самий час вони можуть завжди звернутися до психологів та отримати допомогу. Психологія спрямована на те, щоб допомогти людині розібратися в її душі: які думки, емоції є в людини та що взагалі з нею відбувається. Побачити проблему та допомогти вирішити її. І це теж чудовий варіант.


👉 Але сама первісна позиція не зовсім вірна.

Так, ми всі певною мірою недостойні Бога, але питання не в цьому, бо Він обрав нас, полюбив і присвятив жити вічно. Він хоче, щоб кожен із нас був щасливим.

Питання в тому, чи зможемо ми прийняти Його дар – вічне життя, ось у цьому й полягає весь сенс.


🧩 Життя людини від народження до смерті є неповторним, особливим творінням. Хіба ми можемо вникнути в думки або життя іншої людини? Авжеж ні, це право лише Бога. Він знає все.

Якщо запитати в людини, як вона прожила своє життя протягом п'яти років, то її історія займе деяку кількість годин.

Підводжу до того, що ти не випадково з'явився на цій землі і великий привілей Бога в тому, що Він через батьків дарував тобі життя. Адже ти міг виявитися одним із тих, хто за бортом. А це один з найгірших сценаріїв, що може бути. Україна має високий покажчик за кількістю абортів: 1,5 млн дітей щорічно гине від цієї жахливої ​​страти.


🙏 Ми, православна країна, намагаємося жити за заповідями, дотримуємось Божих законів. Гірко плачемо, коли вмирають молоді люди, солдати, але ми навіть не помічаємо, як своїми руками страчуємо слабких дітей, які не можуть цьому протистояти, бо ще навіть не народилися. Тому Бог каже тобі, що те, що ти народився у цей світ і живеш, у цьому вже є великий привілей. Він любить тебе і Його головне бажання, щоб ти встиг на землі знайти спасіння і вічне життя через Його сина Ісуса Христа.


💌 Не бійся, звертайся до Нього, бо ти - Боже творіння. І тільки Бог допоможе тобі у всьому, бо для Нього немає нічого неможливого.


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.


Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page