top of page

«Прихили вухо до Божого голосу»

✍️ Кім Жанна  @kimzhanna10 


💌 Вітаю, друзі!


💬 «Прихили вухо до Божого голосу»


📝 Рецепт благословенного життя


Від Луки 15:24. «…бо цей син мій був мертвий і ожив, був пропав і знайшовся..»


🧩 З багатьох історій у Біблії є одна дуже відома і повчальна - розповідь про блудного сина. Історія про батька та двох синів. Якось молодший син попросив у батька свою частку спадщини, взяв її та пішов до іншої країни. За короткий час усе спустив і став жебракувати. Алечерез деякий час прийшло до нього усвідомлення всього зробелненого і він вирішив повернутись додому та попросити прощення у батька.💌 А батьківське серце весь цей час чекало і виглядало на сина. Коли син повернувся, радості батька не було меж. Ось його слова: … «бо цей мій син був мертвий і ожив, пропадав і знайшовся»…


💬 Ми всі в цьому житті народилися духовно мертві. Колись Бог сказав Адаму: «А від дерева пізнання добра і зла не їж від нього, бо в день, коли ти скуштуєш від нього, смертю помреш." Слово Бога є закон. Ми дійсно того страшного дня духовно померли, і щоб відродити наш дух (нам стати живими), треба заплатити ціну... Саме Ісус своєю смертю заплатив цю ціну й примирив нас з Богом.


🔑 Бажання кожної людини - знайти сенс у своєму житті. Тому вона шукає його у сім'ї, дітях, роботі, статусі, грошах, комфорті, не розуміючи, що все це тлінно, що тіло перетвориться на порох, а життя - на порожнечу. Тільки Бог вічний і цю вічність дарує нам. І навіть такі поняття як доброта, милосердя, терпіння кануть у небуття. Залишиться навічно тільки кохання, щастя та радість.


📲 Якщо було вам корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення @kimzhanna10


❤️ Будьте здорові та щасливі

🙏 Благословень всім вам


З повагою, Християнський психолог Жанна.

Зі мною @kimzhanna10 можна зв'язатися через Телеграм, Вайбер, Zoom, Google Meet


Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page