top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

«Прихили вухо до Божого голосу»

✍️ Кім Жанна  @kimzhanna10 

💌 Вітаю, друзі!

💬 «Прихили вухо до Божого голосу»


📝 Рецепт благословенного життя

Псл. 27:13-14 «немов би не вірував я, що в країні життя я побачу Господнє добро! Надійся на Господа, будь сильний, і хай буде міцне твоє серце, і надійся на Господа!»


💌 Які прекрасні та сильні слова сказав свого часу цар Давид. Сказав складний момент, коли його життя наповнилося поневірянням, труднощами, та випробуваннями. Давида вигнали зі свого рідного оточення. Йому довелося залишити будинок, дружину, друзів, вороги бажали йому смерті, думаючи, що він претендує на трон. Всюди оточували недоброзичливці та обставини складалися не на його користь. Його очі бачили смерть, зраду, насильство, жорстокість.

🌱 Але що Давида надихало і змушувало триматися?

🇺🇦 Україна зараз переживає тяжкий період. Кожен другий мешканець відчуває психологічний стрес і носить у собі пригнічений настрій. Постійна повітряна тривога, новини про загиблих та невідоме майбутнє, змушує людину заново переглянути свої цінності та цінувати те, що є. Але, на жаль, необхідно не тільки усвідомити цінності, а й знайти у всьому цьому глибокий зміст.


🧩 Давид, проходячи складну дорогу, серцем сподівався на Бога і звертався до Нього. Він вірив, що в потрібний час побачить добрість Господа і не ослабне від страждань. Віра була його цілющим засобом, допомагала йти вперед і бачити кінцевий сенс життя. Дійсно згодом Давид став знаменитим царем Ізраїлю.

Дорогі друзі, з вірою сподівайтеся на Господа, шукайте в Ньому сенс. Тоді ви зможете пережити труднощі, вистояти та дочекатись доброти Господа.


📲 Якщо було вам корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення  @kimzhanna10 

❤️ Будьте здорові та щасливі

🙏 Благословень всім вамЗ повагою, Християнський психолог Жанна.

Зі мною @kimzhanna10 можна зв'язатися через Телеграм, Вайбер, Zoom, Google Meet


Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page