top of page

Прихили вухо до Божого голосу

🙌Доброго дня друзі!

«Прихили вухо до Божого голосу»


🔑Тема: Рецепт благословенного життя.

Від Мат.1:20-21 «..Коли ж він (Йосип)те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів».


Дорогі друзі, вітаю вас із прекрасним святом Різдва Христового! Ця подія принесла людям велику радість, відзначену Божим чудом та істинною любов'ю до нас. Сам Бог спустився з небес, щоб втілитись у людину. Це і є диво. Народившись через Діву Марію, ми побачили Бога в Особі Ісуса Христа. Живучи як людина на землі і служачи людям, Він добровільно приніс Себе в жертву. Ісус узяв твій гріх і всю провину на себе і помер замість тебе. Цим актом Христос примирив тебе з Богом. Тепер будь-хто може отримати порятунок та вічне життя.

Більшість людей, шкода, не вірять в Ісуса, відкидають спасіння та вічне життя. Інші - поки що в роздумах. Треті ж, обрані, справді відкривають свої серця для Христа і живуть вже разом із Ним.


Життя - складна річ. Людські шляхи несповідимі і невідомі, тільки Бог знає, що чекає кожного і яка його доля. Господь ніколи нікого не змушує, навпаки, у вас є право обирати як жити.


«.. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє...»


Ще раз вітаю та благословляю всіх вас міцним здоров'ям. Нехай Господь зберігає і наповнює щодня своїми благословеннями. Миру Україні, Божого захисту та любові вашому дому. Якщо було вам корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення.


Будьте здорові та щасливі ❤️ Благословень всім вам, друзі ❤️

З повагою Християнський психолог Жанна.  @kimzhanna10 📲Зі мною @kimzhanna10 можна зв'язатися через Телеграм, Вайбер, Zoom, Google, Mеet
Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"