top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

«Прихили вухо до Божого голосу»

✍️Кім Жанна @kimzhanna10


Доброго дня друзі!

«Прихили вухо до Божого голосу»


🔑Тема: Рецепт благословенного життя.

Іс. 43:2-3 «Коли переходитимеш через води, Я буду з тобою, а через річки не затоплять тебе, коли будеш огонь переходити, не попечешся, і не буде палити тебе його полум'я. Бо Я Господь, Бог твій, Святий Ізраїлів, твій Спаситель!..»


🙌Дорогі співвітчизники, зараз дуже важкий період для України. Молитовна допомога та підтримка потрібна абсолютно кожному.

Час показує, що лише Бог може захистити того, хто справді щиро звертається до Нього. Потрібно триматися Господа, щоб Він почув молитву кожного і відповів з небес.


👌Ви скажете: одними молитвами ситий не будеш. Так, ви маєте рацію, необхідно також й діяти. Але важливо завжди розуміти, перш ніж зробити будь-яку дію, потрібно: по-перше, поставити мету та по-друге, розробити алгоритм як правильно досягти цієї мети, тобто намітити стратегію реалізації плану. Так ось молитва – це і є стратегія. У молитві людина щиро звертається за підтримкою та допомогою до Самого Бога і вірить, що отримає відповідь. І Господь дає цю допомогу, та мудрість, щоб реалізувати задуманий план. Нещодавно син моєї знайомої зателефонував з фронту і сказав: "Мамо, я один в окопі, всіх вбили, не знаю що робити, мені страшно." У цей момент він потребував Божої підтримки, ми молилися, і він сам молився. Бог відповів і допоміг.🙌Слава Йому. Син вибрався і зустрів своїх. У багатьох місцях Святого Письма та вірші вище, Бог бажає лише любові та спасіння людині. Звертайтесь до Нього, Він ніколи не підведе.


Будьте здорові та щасливі❤️

Благословень всім вам, друзі❤️


С повагою Християнський психолог Жанна.

📲Зі мною @kimzhanna10 можна зв'язатися через Телеграм, Вайбер, Zoom, Google Mеet

Comentários


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page