top of page

«Прихили вухо до Божого голосу»

✍️ Кім Жанна @kimzhanna10

💌 Доброго дня друзі!


💬 «Прихили вухо до Божого голосу»


Рецепт благословенного життя.


Від Лук.18:1 «І Він (Ісус) розповів їм (учням) і притчу про те, що треба молитися завжди, і не занепадати духом,..»


Друзі, хочу звернути вашу увагу на дуже важливу і сучасну притчу, яку розповів Ісус Христос в унікальній книзі Біблії. Чим ця історія, що сталася багато років тому, корисна нам, людям 21 століття? Судіть самі, але мудрі люди розуміють, що все залежить від Бога, а дурень виявляє немає Бога.


В одному місті жила беззахисна вдова та один суддя, який мав владу. Бідолашна жінка довгий час постійно приходила і просила захисту у судді від свого суперника, але він все відмовляв їй. Вдова ж невідступно, щоразу знову і знову зверталася. Нарешті наполегливість беззахисної жінки вплинула. Суддя вирішив справу та захистив її.


💬 Ісус каже нам, людям 21 століття : «..якщо суддя, неправедна людина, яка має владу, через невідступність бідної вдови допомогла їй, то Бог Отець тим більше почує молитви своїх Божих дітей і захистить їх».


💖 Часто людині здається, що Бог десь далеко. У Нього свій клопіт, навіщо йому мої турботи. Тому Він не відповідає, або ж відповідає не вчасно. Насправді в Біблії написано: «..не ваша справа знати час та добу, що Отець поклав у владі Своїй…» Бог знає Все! Він завжди приходить у свій час. Особливо зараз, коли багато людей переживають труднощі та випробування, Ісус каже: «Не впадайте у відчай, моліться, не сумуйте, довіряйте Господу і Він подасть захист незабаром». Тому що саме молитва є справжнім зв'язком із Богом.


📲 Якщо було вам корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення.


❤️Будьте здорові та щасливі

❤️Благословень всім вам, друзі!


З повагою, Християнський психолог Жанна.

Зі мною @kimzhanna10 можна зв'язатися через Телеграм, Вайбер, Zoom, Google MеetЯк працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"