top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

💬 «Прихили вухо до Божого голосу»


📝 Рецепт благословенного життя

Пс. 17:1. «Молитва Давидова. Вислухай, Господи, правду мою, послухай моє благання! Почуй молитву мою із уст необлудних!»

✍️ Жанна Ким, @kimzhanna10 християнський психолог


🧩 У наш сучасний і, особливо, у воєнний час, все більше людей потребують психологічної допомоги. Багато хто звертається до психолога. Але є ті, хто залишається віч-на-віч зі своєю проблемою. Як одні, так і інші потребують Божого захисту. Тому я пропоную кожному, незалежно отримав допомогу від психолога чи ні, звернутися ще в молитві до Бога. Це найдієвіша допомога на все життя.


🙏 У минулому пості я вже писала про молитву, як вона тісно пов'язана з вірою. Ми звертаємося до Бога, то віримо і сподіваємося, що Він почує і допоможе.

Маленька віра починається зі звертання. Якщо людина не вірить у Бога, вона і не звертається. Найпростіша молитва, що сказав нам Ісус описана в Мат 6:9-13:


🔑 Ви ж моліться отак:

«Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.

Хліба нашого насущного дай нам сьогодні. І прости нам довги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у випробовування, але визволи нас від лукавого.

Бо Твоє є Царство, і сила, і слава навіки. Амінь.

Ця молитва взята як зразок. Вона негласно поділена на три частини.

Перша частина – це поклоніння Богу, визнання Його панування і волі у всьому. Розуміння того, що Бог - Живий Батько, в якому є любов і святість.

У другій частині ми просимо допомогти вирішити наші проблеми і віримо в Боже милосердя. Але це не означає, що ми повинні сидіти, склавши руки, ні в якому разі. Навпаки, робіть все, що від вас залежить, а що не залежить (обставини, люди) - надайте Богу.

Третя частина - це форма хвали та подяки, могутності та влади у вічності. Саме цю вічність ми можемо отримати через віру в Ісуса Христа. Підсумовує цю молитву Божа печать - слово «Амінь» (воно означає «вірно», «так»)

Звертайтеся до Бога цією простою молитвою, або моліться своїми словами. Головне, щоб слова були щирими і ви самі розуміли про що кажете Богові.


Якщо було вам корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення. Будьте здорові та щасливі ❤️


❤️ Благословень всім вам, друзі!

З повагою, Християнський психолог Жанна.


Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”