top of page

🤍 «Прихили вухо до Божого голосу»До еф. 4 : 29. «Нехай жадне слово гниле..."


До еф. 4 : 29. «Нехай жадне слово гниле не виходить із уст ваших, але тільки таке, що добре на потрібне збудування, щоб воно подало благодать тим, хто чує».


💬 Щодня людина вимовляє 15000 слів на день, але ми цього навіть не помічаємо. І, звичайно, найважливіше для нас те, що ми говоримо, які слова ми вимовляємо. Упереміж з добрими, часто вимовляємо і погані, гнилі слова. Гнилі слова руйнують не лише наше оточення, а й нас самих, тобто того, хто їх вимовляє. Ви всі напевно знаєте, що слова мають силу та енергію, позитивну чи негативну. Тому, те, що ми говоримо, відбивається у нашому житті та має наслідки.

Навіть критику треба подавати з мудрістю.


🧩 У психології є така техніка, що називається «Бутерброд». Вона полягає в тому, що на один негативний момент має припадати два позитивні. Спочатку треба похвалити людину, потім висловити критику, і слідом знову відзначити щось позитивне у його діяльності. Тоді й людині буде приємніше, і вона охоче зробить те, що потрібно. Техніку «Бутерброд» можна застосувати до будь-якої людини незалежно від віку. Використовуйте її і ви побачите хороші результати у ваших стосунках.


🙏 Нехай добрі слова стануть необхідною частиною вашого життя!

Але якщо з цим важко, натискайте "Записатись на консультацію".

Християнський психолог Жанна, буду рада допомогти.

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page