top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

↪️ Правила здорових стосунків.


❤️ Здорові стосунки — це результат постійної роботи та догляду. Необхідно дотримуватися певних правил, щоб стосунки були довгостроковими та щасливими.


♻️ повага, ♻️ чесність, ♻️ довіра, ♻️ розуміння, ♻️ комунікація, ♻️ підтримка та ♻️ вміння прощати — це основні правила здорових стосунків, що допоможуть зберегти кохання та гармонію у стосунках і вміння знаходити компроміси.


🤷‍♀️ Адже кожна людина унікальна і має свої власні погляди на життя, свої цінності та пріоритети. Саме тому взаємини між людьми можуть бути дуже різноманітними та інколи навіть складними.


🙌 У роботі з психологом, ви маєте можливість навчитися будувати здорові стосунки, працюючи над своєю самовпевненістю, самооцінкою, вмінням спілкування. Це дуже піднімає шанси знайти гідного партнера і створити здорові стосунки.


🙏 Одним із ключових моментів у встановленні стосунків є вміння слухати та розуміти одне одного. Коли ми говоримо з кимось, ми повинні бути готові не тільки висловлювати свої думки, а й уважно слухати співрозмовника. Лише так можна налагодити довірливі стосунки та зрозуміти, що важливо для іншої людини. Так, це не помилка, спочатку ми вчимося спілкуватися, слухати, а це потім своєю чергою формує довіру.


🙏 Ще одним важливим аспектом взаємин є вміння знаходити компроміси. Коли ми маємо справу з іншими людьми, ми не завжди можемо отримати те, що хочемо. Тому важливо знаходити спільні точки зору та шукати рішення, які влаштовуватимуть усіх учасників.


💬 Є також цікаве правило — це баланс між давати і віддавати. Це відчувається навіть на початку стосунків, коли хочеться заслуговувати на любов і віддавати та віддавати, не помічаючи, що отримують в процесі. Дефіцит, як правило, починає висвічуватися пізніше, коли партнери заходять у другу фазу стосунків.


↪️ Але не завжди стосунки між людьми складаються гладко. Іноді виникають конфлікти, які можуть призвести до серйозних проблем. У таких ситуаціях важливо зберігати спокій і не допускати, щоб емоції впливали на прийняття рішень. Конфлікти можна розв'язати лише тоді, коли всі сторони готові вислухати одна одну та знайти компромісне рішення.


🤞Загалом, відносини між людьми - це складний і багатогранний процес, який потребує постійної уваги та зусиль. Але якщо ми готові співпрацювати над ними, то ми можемо створити міцні та довірливі стосунки, які приноситимуть нам радість і задоволення.


✊Але, насправді, правила формують партнери разом, вирішуючи це крок за кроком, іноді на помилках, на болісних емоційних кроках. Єдине правило, яке має вам бути достеменно відомим, - це те, що у стосунках вам має бути комфортно та безпечно. Якщо існують почуття зламаності, неповаги, тривоги, некомфорту, постійного гноблення, зміна настрою і сильні емоційні гойдалки - це точно причина замислитися над стосунками, або звернутися до психолога по допомогу. Гарною пам’яткою буде - наша здорова самооцінка є великою силою в побудові стосунків, тому це перше на що треба звернути увагу, коли є проблеми в створенні здорових відносин.

Comentarios


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”