top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Постійна рандомізація це

Постійна рандомізація це термін в психології, який відноситься до методологічного підходу, використовуваного в проведенні експериментів. Цей підхід передбачає випадкове розподілення учасників дослідження на різні групи, з метою забезпечення рівномірної та об'єктивної поділу впливів, які можуть вплинути на результати дослідження.


Постійна рандомізація використовується для забезпечення рецептивної однорідності груп дослідження. Це означає, що учасники дослідження розподіляються випадковим чином на групи, існуючи однаковий шанс потрапити до кожної з них. Цей метод дозволяє зменшити вплив різних неконтрольованих факторів і забезпечити, що різні групи будуть максимально подібними одна до одної за вихідними характеристиками.


Постійна рандомізація є важливим елементом проведення наукових досліджень у психології, оскільки дозволяє контролювати вплив зовнішніх чинників та забезпечити надійні результати дослідження. Використання цього підходу вимагає строгого дотримання відповідних протоколів та етичних стандартів, щоб забезпечити вірогідність результатів та захист прав та добробуту учасників дослідження.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page