top of page

💌 Поговоримо про найріднішу в світі людину - про МАМУ.


💬 Знаєте, що наше відношення до мами, яке сформувалося в дитинстві, впливає на наше ставлення до людей та до життя в цілому? Часто мамині слова, установки чуєте в своїх думках? Чи гарні маєте стосунки з нею? Впевнена, що багато з вас скаже, що ЗАРАЗ гарні стосунки, але раніше було не так.


➡️ Тоді пропоную перевірити це простою вправою.

Закрийте очі, пориньте у свій внутрішній світ та скажіть в голос 3 рази: "Мама, мені 5 років, я твоя дочка (твій син)". Далі розслабтеся та довіртеся почуттям. Ось перед вами мама і ви така маленька чи малий. Які емоції? А як реагує тіло? Можливо підступили сльози? А може давить у грудях? Чи все добре: тепло в тілі, подяка та любов в душі? Якщо щось вас збентежило, то емоції, пов'язані з мамою ще не відпущені, отже впливають несвідомо на ваші дії зараз.


🧩 Мама - центр всесвіту для дитини. Тому вона вірить всьому, що каже мама. Якщо мама ображена на батька дитини, транслює стан жертви, то дитина на все життя запам'ятає, що чоловіки жорсткі, небезпечні. Звичайно, що і стосунки з ними не будуть вибудовуватися так, як хотілося б.


🔗 Якщо мама тривожна, гіпер опікає дитину, то в дорослому житті людина сприйматиме весь світ та життя агресивним середовищем. Прикладів багато. Я стикаюся з цією темою майже кожну консультацію. Тож якщо зараз у вашому житті немає спокою, гармонії, сенсу, то варто звернути увагу на стосунки з мамою в дитинстві та попрацювати з емоціями.

Commenti


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page