top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Період ідентифікації це

Період ідентифікації це період розвитку особистості в психології, який характеризується формуванням та консолідацією ідентичності особи. Ідентифікація відноситься до процесу, в якому людина усвідомлює себе як частину певної групи, суспільства або культури, і приймає особистісні характеристики та цінності, пов'язані з цими групами.


Період ідентифікації зазвичай настає в підлітковому віці, коли особистість формується і залучається в соціальний контекст. Підліток починає роздивлятись та приймати риси та цінності своїх батьків, ровесників, культурних моделей та інших суспільних впливів. Цей процес зазвичай відбувається через ідентифікацію з рольовими моделями та прийняття їх цінностей та переконань.


Період ідентифікації важливий для формування самосвідомості і самооцінки особистості. Він також допомагає у встановленні соціального статусу і взаємодії з іншими людьми. В цьому віці ідентифікація може бути певним випробуванням, оскільки підліток намагається знайти своє місце у світі і зрозуміти, хто він є.


У психології також вказують на різні типи ідентифікації, такі як ідентифікація з переважаючими цінностями групи, ідентифікація з ролевими моделями або ідентифікація з певним ідеалом. Ці типи ідентифікації можуть впливати на формування особистості та психологічну добробут особи.

Теги:

Comentarios


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”