top of page

🏆 "Пастка досягнень"

✍️ Рина Полянська,  @Rina_psyhologist, сертифікований психолог, КПТ- та арт-терапевт

💬 Пам’ятаєте, як було приємно, коли одного місяця ви отримали найбільшу премію, ніж будь-хто з колег? Або коли уклали найвигіднішу угоду у своєму житті? Чи схудли на максимально можливу кількість кілограмів за певний період, який для себе визначили? От і чудово, що пам’ятаєте! Порадійте своїм досягненням... і рухайтесь далі!


✅ Коли ви ставите перед собою надмірно високі цілі, які виглядають майже недосяжними, і потім не можете їх реалізувати, це у підсумку призводить до розчарування та втрати мотивації. Це є "пастка досягнень"


🏆 "Пастка досягнень" — це коли ми встановлюємо перед собою цілі, які виглядають, як "ідеальні результати", але не враховуємо вплив зовнішніх обставин і реальність досягнення таких цілей. Наприклад, прагнення заробити мільйон доларів наступного року, стати суперзіркою в соціальних медіа або втратити 20 кілограмів в місяць. Коли ми не досягаємо цих захмарних цілей, ми відчуваємо розчарування, невдоволення собою і втрату мотивації.


🤔 Як уникнути цієї пастки? Важливо бути реалістичними у встановленні цілей, розуміти, що не все залежить від вас і що невдачі — це частина життя. Пам'ятайте, що успіх полягає не лише в досягненні великих цілей, але й в щоденних зусиллях та розвитку!🤔 Як уникнути цієї пастки? Важливо бути реалістичними у встановленні цілей, розуміти, що не все залежить від вас і що невдачі — це частина життя. Пам'ятайте, що успіх полягає не лише в досягненні великих цілей, але й в щоденних зусиллях та розвитку!


📲 Якщо потрібна психологічна допомога, натискайте на нік і записуйтеся: @Rina_psyhologist
Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page