top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Органічний - це термін, який походить від слова "органіка" і описує щось, що пов'язане з природою, живими організмами або натуральними процесами. У контексті психології і психотерапії, термін "органічний" можна інтерпретувати по-різному.


Коли ми говоримо про органічний підхід в психологічній роботі, маємо на увазі підхід, який переважно зосереджений на природному розвитку людини, її потреб і здатностей. Органічний підхід підкреслює важливість розуміння людського досвіду в контексті його природних, еволюційних і соціокультурних вимог.


Одним з ключових аспектів органічного підходу є поняття саморозвитку. За органічним підходом, людина має внутрішні ресурси і потенціал для розвитку і самореалізації. Органічний підхід заохочує людину розбуджувати та розвивати свої внутрішні ресурси і здібності, що дозволяє їй стати більш цілісною і задоволеною особистістю.


Органічний підхід підкреслює також важливість системного розуміння людського досвіду. Це означає, що психологи, які працюють за органічним підходом, досліджують і розуміють людину як складну систему, в якій різні аспекти, такі як психіка, тіло, соціальне середовище і культурні чинники, взаємодіють і впливають один на одного.


Органічний підхід також підкреслює важливість емоційного та фізичного благополуччя. Він прагне забезпечити баланс між розумовою, емоційною та фізичною сферами життя людини. Органічний підхід включає роботу зі стресом, емоційними травмами, розвитком емоційної інтелігентності та збереженням фізичного здоров'я.


У заключенні, органічний підхід в психології підкреслює важливість природного розвитку людини, її потенціалу та системного розуміння. Використання органічного підходу в психологічній роботі може допомогти людям розвиватися, знайти гармонію і задоволення в житті.

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page